naujienos

naujienos / 2022 03 23 Konferencija YPATINGOS SVARBOS INFRASTRUKTŪROS SAUGUMAS IR APSAUGA

INTEGRA BROP Sp. z o.o., UAB SAREME, ir LIETUVOS LENKIJOS PREKYBOS RŪMAI
maloniai pakvietė į konferenciją:

YPATINGOS SVARBOS INFRASTRUKTŪROS SAUGUMAS IR APSAUGA

Konferencija įvyko 2022 m. kovo 23 d. nuo 10 iki 17 val., Lenkų kultūros namuose Vilniuje (Naugarduko g. 76).
Konferencija būvo skirtą kritines infrastruktūros apsaugos sprendimų pristatymui. Organizatoriai ir partneriai pristatė techninius sprendimus skirtus teritorijų kontrolei, pavojingų medžiagų aptikimui, grėsmių neutralizavimui, patikrinimus atliekančių ar patruliuojančių darbuotojų aptiktų pažeidimų fiksavimui ir greitam informacijos perdavimui, būtinosios pagalbos suteikimui ir daug kitų sprendimų susijusių su saugumo užtikrinimu.

Konferencijos metu Lenkijos įmonės pristatė inovatyviausias valstybės, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų saugumą ir apsaugą užtikrinančią įrangą - platus gaminių asortimentas, tame tarpe: metalo ir skysčių detektoriai, sprogmenų, narkotinių medžiagų ir žmogaus judėjimo aptikimo detektoriai, rentgeno skaitytuvai, važiuoklės kameros, CERBER apsaugos sistema, hibridiniai bepiločiai orlaiviai, individuali įranga ir ikimedicininės bei medicininės pagalbos priemonės, lauko mokymai gaisrininkų komandoms, VOLKAN gaisrinių mašinų modeliai ir t.t.

Reportažas ir straipsniai lenkų kalba žemiau:

https://wilno.tvp.pl/59210719/po-raz-pierwszy-na-litwie-odbyla-sie-prezentacja-systemow-bezpieczenstwa

https://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/dom-kultury-polskiej-w-wilnie-konferencja-bezpieczenstwo-i-ochrona-infrastruktury-krytycznej/
    

Detektory, skanery RTG, drony hybrydowe. Litwa zainteresowana polskimi systemami bezpieczeństwa - Gospodarka - polskieradio24.pl

 Apie mus

Asociacija „Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai” yra Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo dvišalė organizacija. Asociacija renka informaciją savo nariams apie verslo galimybes abiejose šalyse, bendradarbiauja su organizacijomis ir asmenimis, užtikrinančiais verslo valdymą ir plėtrą, organizuoja konferencijas ir teminius renginius.


Rekvizitai

Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai
Kodas: 303873870
Banko sąskaitos numeris: LT50 7044 0600 0801 8382; BIC (SWIFT): CBVILT2X

Kontaktai

 Konstitucijos pr. 7, Vilnius
+370 6 5264605
info@plcc.lt