naujienos

naujienos / 2015 07 16 Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai su vizitu Suvalkuose

Liepos 16 d. Suvalkų laisvosios ekonominės zonos Prezidento kvietimu, Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmų direktorius, Piotr Hajdecki, dalyvavo susitikime skirtam Palenkės ekonominiam vystumui. Susitikime dalyvavo: Wiesław Żyliński, Palenkės vaivados pavaduotojas, Czesław Renkiewicz, Suvalkų miesto savivaldybės prezidentas, Szczepan Ołdakowski, Suvalkų apskrities seniūnas bei regiono verslininkai.

Tai buvo proga pristatyti Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmus Palenkės valdžiai ir verslinikams bei parodyti ekonominio bendradarbiavimo su Lietuvą potencialą. Susitikimo metu buvo aptartas Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmų galimas bendradarbiavimas su Palenkės institucijomis. Apie mus

Asociacija „Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai” yra Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo dvišalė organizacija. Asociacija renka informaciją savo nariams apie verslo galimybes abiejose šalyse, bendradarbiauja su organizacijomis ir asmenimis, užtikrinančiais verslo valdymą ir plėtrą, organizuoja konferencijas ir teminius renginius.


Rekvizitai

Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai
Kodas: 303873870
Banko sąskaitos numeris: LT50 7044 0600 0801 8382; BIC (SWIFT): CBVILT2X

Kontaktai

 Konstitucijos pr. 7, Vilnius
+370 6 5264605
info@plcc.lt