naujienos

naujienos / 2017 03 22 VII Business Mixer po Biomasės Konferencijos

 

RAFAKO S.A. is belonging to PBG Group the largest European boiler manufacturer, offers complete power generation units including units for supercritical steam parameters. The company offers design and manufacture of a wide range of boilers, including PC boilers and fluidized bed boilers as well as flue gas cleaning systems including FGD, SCR plants and electrostatic precipitators.

 

Antroje dalyje pristatymą turėjo PRIMUS Advokatų kontora.

Mūsų komanda konsultuoja reguliuojamos rinkos dalyvius (finansų institucijas, draudimo bendroves, gamtos mokslų įmones ir kt.) įvairiais teisinio reguliavimo atitikties (angl. Compliance) klausimais.

Advokatų kontora PRIMUS yra aktyvi įvairių vietinių ir tarptautinių organizacijų narė. Narystė organizacijose ne tik suteikia plačias bendradarbiavimo galimybes, bet taip pat leidžia įsitraukti į verslo bendruomenių veiklą ir dalintis savo žiniomis ir patirtimi.Apie mus

Asociacija „Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai” yra Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo dvišalė organizacija. Asociacija renka informaciją savo nariams apie verslo galimybes abiejose šalyse, bendradarbiauja su organizacijomis ir asmenimis, užtikrinančiais verslo valdymą ir plėtrą, organizuoja konferencijas ir teminius renginius.


Rekvizitai

Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai
Kodas: 303873870
Banko sąskaitos numeris: LT50 7044 0600 0801 8382; BIC (SWIFT): CBVILT2X

Kontaktai

 Konstitucijos pr. 7, Vilnius
+370 6 5264605
info@plcc.lt